ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Sadelväska 11074077
nr 1107 4077
Sadelväska
orientalisk, Signerad, längd: 125 cm, bredd: 57
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 maj 2017
kl 19:58:01
150 kr
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)